פוליגרף בבאר שבע

חידה

נתחיל עם חידה קצרה לפני הפוסט, אז איש אחד מתייר באזור מסוים אשר בו מתגוררים שני שבטים בלבד שבט דוברי אמת בלבד ושבט דוברי שקר בלבד, הוא מגיע לשביל מתפצל ולידם שני אנשים, האחד מהם דובר אמת והשני דובר שקר, לתייר מותר לשאול שאלה אחת כדי לדעת לאיזה שביל אליו לפנות כדי להגיע לביתו, איזו שאלה הוא צריך לשאול את התייר כדי שיוכל לבחור בדרך הנכונה ?

תשובה :

פוליגרף בבאר שבע

פוליגרף בבאר שבע

הוא צריך לשאול את אחד האנשים, לאן יאמר לנו האיש השני ללכת אם נשאל אותו לאן עלי ללכת.
אם ניפול על האיש השקרן אז הוא יצביע על השביל ההפוך ממה שדובר האמת היה מראה לנו.(השביל השגוי בשבילנו)
אם נפול על דובר האמת הוא יצביע על גם על השביל השגוי אותו דובר השקר היה מציג בפנינו,
לכן כך אנו נדע לפנות לשביל ההפוך ממה שיענו לנו.
למעוניינים ישנם עוד חידות רבות בנושא של דוברי אמת ושקר, חפשו בגוגל.

 

על בדיקות אמת בבאר שבע

אז נעבור לנושא שלנו, בדיקת פוליגרף בבאר שבע, האומנות לדעת מי דובר אמת ומי הוא דובר שקר.
כולנו הינו רוצים לדעת מתי משקרים לנו, מתי מסתירים מעמנו מידע ומתי באמת מספרים לנו משהו אמתי.
בדרך כלל אנו יכולים לזהות מי דובר אמת ומי דובר שקר וזאת לפי האינטליגנציה והאינסטינקטים שיש לנו, לרוב זה נובע מסימנים שאנו רואים על האדם, החל מהחזות שלו, הלבוש ועד לסימנים מזערים יותר.
בני האדם נוטים לעשות ולהראות תנועות וסימנים שונים באופן בלתי מודע וזאת כאשר הם משקרים, יש כאלו מזיעים, מגרדים באף, לפעמים מדברים לאט כדי למשוך זמן, נוטים לא להסתכל בעיניים, שינוי של טון דיבור ועוד המון סימנים אפשריים.
אך עדין למרות כל הסימנים הללו ישנם אנשים אשר יכולים לשקר ולהסתיר זאת היטב, ולכן אנו נוכל לפנות לחוקרים פרטיים אשר מבינים מעט בנושא ולמכונת פוליגרף בבאר שבע.

כיצד פועלת מכונת פוליגרף בבאר שבע ?

פוליגרף זהו מכשיר שהומצא בארצות הברית, בפעולתו היא מודדת פרמטרים שונים בגוף כמו דופק, לחץ דם, לחות עור, ושינוים פיזיולוגים נוספים.
שינוים שכאשר אדם משקר יתקשה מאוד להסתיר.
דיוק מכונת פוליגרף בבאר שבע הוא בסביבות 90 אחוז מהמקרים ולכן עצם הספק הקיים מכונת הפוליגרף לא מתקבלת כראיה בבית המשפט בארץ.
בנוסף למכונת האמת חשוב שהחוקר השואל את השאלות יהיה מקצועי גם על מנת שיוכל לזהות סימנים נוספים, להתקיל בשאלות קשות ועוד.
השימוש במכונת הפוליגרף בבאר שבע יכול להתאים במקומות עבודה שונים, במיוחד כאלו שעובדים על נושאים מסווגים(למשל בכוחות הביטחון) וזאת בראיונות קבלה לעבודות שכאלו וגם באופן סדיר לוודא שהכול תקין מבחינה פלילית אצל העובדים שלנו ואין להם דברים שרוצים להסתיר כמו מעילה, שיתוף פעולה עם מתחרים וכדומה.

Comments are closed.