טיפול פנים לגבר בבאר שבע

בעולמנו המודרני כיום גברים הופכים להיות מודעים יותר לטיפוח הגוף והפנים שלהם.
בעבר המראה הגברי היה לחלוטין מראהו של "האיש מהקיבוץ" איש העבודה שהוא חזק פיזית, שעיר ואף לא מטופח, אך בשנים האחרונות ישנה מגמה אצל חלק גדול מהאוכלוסייה לכיוון של גברים שהם יותר מטרוסקסואלים אשר מטפחים את עצמם, מורידים שערות, מסדרים גבות וכדומה.
גם הנשים אשר בעבר היו מעדיפות באופן די ברור ומגדירות גבר כמישהו שהוא הטיפוס מהסוג הראשון – "איש הקיבוץ" , אך היום הנשיים כבר די חלוקות לשניים, וישנם חלק גדול מההבנות אשר מעדיפות גברים מטופחים אשר דואגים ואכפתיים כלפי המראה שלהם בצורה רבה..

למי מתאים טיפול פנים לגבר ?

אז טיפול פנים לגבר נעשה כיום לרוב על ידי אנשי עסקים, סלבריטטיפול פנים לגבראים, אנשי מכירות ועוד רבים דומים. אנשים אלו אשר חשוב להם להיות ייצוגים בחיים או במקום עבודתם ולכן הם נוהגים לבצע טיפולי פנים לגבר בתדירות גבוה, בנוסף הם נוהגים גם לבצע טיפולי שיניים ושיננית, תספורות וכדומה באופן קבוע ועוד.
איש עסקים או מכירות שאינו נראה מתוקתק כראוי יכול להגיע לפגישה ורק בגלל סיבה שכזו שהוא לא יהיה מטופח אז הוא ירגיש בעמדת נחיתות (למשל חשבו על גבר מטופח עם קוצים בשיער ופנים חלקות בפגישה עם גבר שיש לו שיער מדולל על הראש ולא נראה מטופח ממש, הוא יעמוד אוטומטית בעמדת נחיתות בלי שיהיה מודע לכך אפילו.)

למה גבר צריך טיפול פנים ?

גברים פיזיים, נוטים לעבוד קשה, לפעמים בשמש, לאחר שירות צבאי, אשר עברו את גיל ההתבגרות יחד עם משחקי ספורט שונים.
יכולים להיות צלקות, כתמי שמש ופיגמנטציה, פצעי בגרות(אקנה) שאף פעם לא טופלו, פצעי גילוח ועוד.
חלקם הגדול אף פעם לא ניקו את הפנים שלהם אצל קוסמטיקאית.
טיפול פנים לגבר אצל קוסמטיקאית יכול לשנות חלק גדול מהפצעים הישנים הללו שלא טיפלתם בהם בחיים, ולהסיר את העור הישן והמת מהפנים שלכם.

מה כולל טיפול פנים לגבר אצל קוסמטיקאית ?

אז טיפול פנים לגבר כולל טיפול של ניקוי הפנים, אפשר למרוח על עור הפנים פילינג או קרם דומה אחר אשר יסיר מעור הפנים שלכם תאים ישנים ותאים מתים ויאפשר גדילה חדשה של עור נקי(דומה לסבון במקלחת אך מעט יותר יסודי).
בנוסף יש גם משחות שיעשו לכם פנים חלקות יותר, הקוסמטיקאית תדאג לנקות "שחורים", או פצעי אקנה ישנים או כל נקודה אחרת שצריכה טיפול בפנים.
כמובן שיש עוד טיפולים שאפשר לעשות כמו לסדר גבות, להעלים צלקות ועוד.
רוב הטיפולים הם קצרים ולוקחים פחות מחצי שעה.
לאחר טיפול פנים לגבר תרגישו רעננים וזוהרים יותר.
בבאר שבע ניתן לפנות לאחד ממכוני הקוסמטיקה הרבים שיש בעיר, המצלה שלי למקום איכותי שכזה הוא במכון היופי של בלה קוסמטיקה.

Comments are closed.