עיסוי בבאר שבע

עיסוי בבאר שבע

עיסוי זהו אחד הטיפולים המפנקים והמהנים אשר אנו מכירים.
עיסוי זו המילה העברית ופירושה הלועזי הוא מסאג'.
האסוציאציה הראשונה שעולה לנו בראש כאשר אנחנו חושבים על עיסוי בבאר שבע היא אסוציאציה נעימה של טיפול מרגיע ומשחרר, שנעשה על ידי מעסה מומחה ומקצועי בשילוב של שמנים חמים וריחות מבשמים, ובתוספת מוזיקת רקע נעימה אשר יחד עם המסאג גורמת לנו להרגיש תחושה עילאית של רוגע ושחרור מוחלט.

עיסוי וכאבי גב

מסאג יכול להועיל ולהקל בכאבי גב, הוא תורם לזרימת הדם ולשחרור שרירים תפוסים.
אם אתם מבלים את חלק גדול משעות היום שלכם בישיבה ממושכת, למשל במשרד בעבודה או בכיתת לימוד, אז אתם נמצאים בסיכון גבוה יותר שתסבלו מכאבי גב, ובשביל למנוע זאת אתם צריכים להקפיד על ישיבה בצורה נכונה, על קימה מהכיסא לעתים קרובות לסיבובים קצרים, ואף ניתן להתמתח ולבצע תרגילים שונים לחיזוק שרירי הגב..
גם אם אתם עובדים בעבודה פיזית כלשהי או עמידה ממושכת מצבו של הגב שלכם לא בהכרח מושלם וחשוב מאוד שתקפידו על הרמה נכונה של דברים, עמידה ישרה וכדומה.
בעקרון לכל חלקי האוכלוסייה מומלץ לבצע תרגילים של התמתחויות וחיזוק של שריר הגב(מדובר בתרגילים פשוטים יחסית שלוקחים פחות מ10 דקות ביום והתועלת לגב שלכם היא עצומה).
כאבי הגב הם דבר נפוץ שחלק גדול מהאוכלוסייה חווה או חוותה בעבר, אם זה כאב קל עד לפריצות דיסק, עיסוי בבאר שבע מסוגל להקל על כאב הגב שלכם ולשחרר לכם שרירים תפוסים.

אז מה עברנו השבוע ?

האם עבר עליכם יום או שבוע קשה ומפרך במיוחד ?
אם אתם מרגישים שסחטו אתכם בעבודה / בלימודים ?עיסוי פנים

הרשו לעצמכם להשתחרר ולהתפנק, כמעט בכל סוף יום מומלץ לעשות זאת וכל פעם בדרך אחרת, אולי ללכת לים(למרות שאין בבאר שבע ים עדין), אולי לצאת לריצה, אולי לנוח אל מול סרט טוב או הטלוויזיה, ווכן יום אחד לפחות בשבוע כדאי ללכת אל טיפול של עיסוי בבאר שבע, דבר אשר ירגיע וישחרר אתכם.
ניתן לבצע סוגים שונים של עיסויים בבאר שבע, למשל עיסוי רקמות, עיסוי שוודי, עיסוי לספורטאים, עיסוי עם אבנים חמות ועוד סוגי עיסוים אשר תוכלו לגון ולעשות כל הזמן.

 

Comments are closed.