תיקון מזגנים בבאר שבע

תיקון מזגנים בבאר שבע - כמה טיפים לתיקון מזגנים לפני הזמנת טכנאי

דמיינו לעצמכם מצב בו אתם גרים בעיר חמה כמו באר שבע ובאמצע הקיץ המזגן לפתע מחליט להפסיק לעבוד. אתם עומדים מולו חסרי אונים, מנפנפים עם הידיים על הפנים ומנסים להשיג בדחיפות טכנאי מזגנים שיגיע הכי מהר שאפשר. הסיוט הזה יכול להתרחש גם בחורף, כאשר הקור של המדבר חודר פנימה ואתם יושבים מול המזגן שלפני רגע פלט גלי חום נעימים וכעת אתם כבר מרגישים את הקרח מתחיל להיווצר סביבכם. כ
מומלץ לברר על תיקון מזגנים בבאר שבע עוד לפני שהתקלה מתרחשת, ועד שהטכנאי מגיע, הנה כמה רעיונות לתיקונים בשיטת "עשה זאת בעצמך".

תיקון מזגנים בבאר שבע – כל אחד יכולתיקון מזגנים בבאר שבע

המזגן לא עובד

אם אתם עומדים מול המזגן ולמרות ההדלקה הוא אינו פועל כלל, יכולות להיות מספר בעיות אפשריות. לא חייב להזמין ישירות שירותי תיקון מזגנים בבאר שבע יש לבחון היטב האם ממסר הפחת נפל בארון החשמל. לעיתים המזגן יכול לגרום לקצר קל שגורם לנפילת המתח. במידה והממסר לא נפל, רצוי לבחון את כפתור המפסק של המזגן עצמו. במידה והוא מקולקל יש להחליפו. במידה וכל אלו לא עזרו, רצוי לפנות לטכנאי חיצוני.

המזגן מקרר מדי

בקיץ המצב נשמע כמו התגשמות חלום, אך גם לקור יש גבולות ואינכם רוצים להתעטף בשמיכות פוך באמצע אוגוסט. אם המזגן מוציא קור מוגזם בשבילכם, כדאי לבחון את התרמוסטט ולראות שהוא אכן מכוון על טווח מעלות בין 22-24 ולא מעבר, כך שהקור לא אמור להיות קיצוני כל כך. אם התרמוסטט מכוון נכון כדאי לבחון האם הוא לא התקלקל ואינו מגיב, או שהמזגן גדול מדי עבור חלל החדר ולכן מקרר כל כך.

המזגן לא מקרר מספיק

גם אם המזגן עובד, לעיתים הוא לא עושה את העבודה שלשמה הודלק. במידה והקור אינו מספק אתכם, מומלץ לבחון את המידה המוצעת בתרמוסטט ולראות האם אכן המזגן מכוון לקרר. במידה והתרמוסטט מכוון נכון, רצוי לדאוג לניקוי של הפילטרים ולבחון האם הם סתומים, מאחר וסתימה כזו משפיעה לרעה על מידת הקור שיכול המזגן להוציא.

המזגן קופא

לעיתים תוכלו לראות שהמזגן קופא ומצטברים רסיסי קרח בפנים ועל התריסים. במצב כזה יש לכבות את המזגן עד להמסה מלאה ולאחר מכן להדליק אותו לסירוגין ולא לעבודה רציפה. במידה והקפיאה מתרחשת בשנית, כדאי לנקות את הפילטרים במהירות ולבדוק את כמות הגז שיש במזגן. את בדיקת הגז מומלץ לעשות בידי מומחה לשירותי תיקון מזגנים בבאר שבע כדי לא לגרום לנזק מיותר למזגן.