קוסמטיקאית בבאר שבע

קוסמטיקאית בבאר שבעקוסמטיקאית בבאר שבע - הכול על טיפולי יופי לגברים

קוסמטיקאית בבאר שבע בעבר עשתה מגוון טיפולי יופי שהיו מיועדים לנשים בלבד, אך בשנים האחרונות יותר ויותר גברים מודעים לחשיבות של הופעה אסתטית והם מעוניינים בטיפולי יופי לא פחות מאשר נשים. העור הגברי זקוק לטיפולים ולטיפוח שונה מהעור של הנשים, ולכן בשנים האחרונות פותחו תכשירים וטיפולים מיוחדים המתאימים לצרכים של הגבר החדש. נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי בשנת 2013 חלה עלייה של כשלושים אחוז ברכישה של מוצרי טיפוח לגברים ובפנייה אל מכונים קוסמטיים והמומחים טוענים כי המספר הזה עוד ילך ויגבר.

קוסמטיקאית בבאר שבע – מהם טיפולי היופי הנפוצים לגברים

קוסמטיקאיות בבאר שבע שעבורם טיפול היופי הנפוץ ביותר בין גברים הוא הסרת שיער. הגברים מבקשים לדלל או להסיר את השער באזורים רבים, על הגב, על הזרועות, בבית החזה וגם בקו עצמות הלחיים.

השיטה הנפוצה ביותר האהודה על הגברים להסרת שיער היא הסרת שיער בלייזר. יש עלייה עצומה במספר הפונים אל המכונים העוסקים בתחום.

כאשר מבצעים הסרת שיער לגברים חשוב לקחת בחשבון את אופי השיעור הגברי. השיער אצל הגברים, חזק יותר עבה יותר ועמיד יותר, לכן כאשר אתם בוחרים מכון להסרת שיער, חשוב לבדוק האם המכון מתמחה בהסרת שיער לגברים.

טיפולי פדיקור כבר מזמן הפכו להיות טיפולים פופולאריים גם בקרב גברים. חלק מהגברים מגיעים לטיפול במטרה לטפח את כף היד וכף הרגל, אך חלק גדול מגיע במטרה רפואית. גברים רבים סובלים מבעיות, בעיקר בכף הרגל, כמו פטרת בציפורניים, יבלות, סדקים בכף הרגל, יובש ועוד.

גברים רבים מעוניינים בטיפוח עור הפנים. עור הפנים של הגבר שונה מעור הפנים של האישה. הוא עבה יותר ועשיר בבלוטות חלב ובזקיקי שיער המתרבים עקב הגילוח היום יומי. בשנים האחרונות גברים רבים מבצעים, עיצוב גבות, טיפולי פילינג ומשתמשים במסכות לניקוי ורענון העור. 

טיפולי האנטי אייג'ינג הידועים כטיפולים המעכבים את הזדקנות העור ופופולאריים מאוד גם אצל הגברים המעוניינים, כמו הנשים, להישאר צעירים ויפים, גם בגילאים מבוגרים.

גם בתהליכים הכירורגים והפולשניים להצערת עור הפנים חלה עלייה רבה אצל הגברים. גברים רבים מזריקים בוטוקס, במיוחד באזור הקמטים שבין הגבות, סילוק עודפי העור מעל העפעפיים באמצעות ניתוח קל להרמת עפעפיים או שאיבת שומן מאזורים בגוף, במיוחד באזורים שמתחת לסנטר ובצוואר.

קוסמטיקאית בבאר שבע – כמה טיפים לטיפוח, במיוחד בשביל גברים

הגילוח היום יומי מעניק הזדמנות מצוינת לטיפוח העור. לאחר הגילוח ותרו על האפטר שייב המסורתי המכיל אלכוהול ונוטה לייבש את העור, במקומו כדאי למרוח קרם לחות איכותי וקרם אנטיפסטי במיועד לחיטוי העור.

אם אתם עובדים בעבודה המאופיינת בחשיפה רבה לקרני השמש, גם נהגים למשל, חשוב להקפיד למרוח על העור בכל בוקר לפני תחילת העבודה קרם להגנה מפני קרני השמש היוקדות. המומחים טוענים כי החשיפה לשמש גורמת לנזקים רבים בעור הפנים, קרם ההגנה ימנע או לפחות יצמצם את הנזקים.

טיפול שבועי של פילינג לפנים ולצוואר ישמור על עור נקי ובריא ועל נקבוביות פתוחות. אתם לא חייבים להתייצב כל שבוע אצל הקוסמטיקאית לביצוע פילניג, אפשר לקנות קרמים או משחות ייעודיות, לבצע כל שבוע פילינג שטחי בבית לבד ואחת לתקופה להגיע אל הקוסמטיקאית כדי שתבצע פילינג יסודי ועמוק יותר. 

בשנים האחרונות קמו מכוני יופי רבים המתמחים בטיפולי יופי לגברים. לפני שאתם בוחרים את המכון המתאים חפשו עליו המלצות. לפני התחלת הטיפולים כדאי לבדוק אילו טיפולים מציע המכון ולחדד את ההבדלים בטיפולים בין נשים ובין גברים.