מזותרפיה בבאר שבע

מזותרפיה בבאר שבע - על הטיפול ועל הביצוע

מזותרפיה היא שיטת טיפול שהתגלתה על ידי ד"ר מישל פיסטור מצרפת. ד"ר פיסטור שהיה רופא אוזניים, פיתח שיטה לטיפול בדלקות אוזניים באמצעות מיקרו הזרקות. לאחר שסיים בהצלחה טיפול בדלקת האוזן התיכונה באחד ממטופליו גילה כי הקמטים באזור האוזן והאפרכסת נעלמו. הוא פיתח את התגלית המרעישה, ביצע ניסויים קליניים רבים ופיתח את השיטה המשיבה לחות, ברק ואלסטיות לעור מתבגר, מזדקן ועייף.

מזותרפיה בבאר שבע - על היתרונות ועל שלבי הטיפול

מזותרפיה הוא טיפול שבמהלכו מוחדרים אל שכבת הדרמיס, השכבה האמצעית של העור, חומרי הזנה באמצעות הזרקה. החומר מוזרק אל עומק שכבת הדרמיס משפיע על העור ומביא לתוצאות מרשימות. כתוצאה מהטיפולים חלה האצה בתהליך הצערת הפנים, הסומק, הגמישות והברק הטבעיים חוזרים, העור חוזר להיות מוצר ואלסטי והקמטוטים הזעירים וכתמי העור נעלמים. טיפולי מזותרפיה הם בין הטיפולים המובילים בתחום האנטי אייג'ינג, המאט את תהליך הזדקנות העור.

טיפולי מזותרפיה בבאר שבע מתבצעים באמצעות מחטים המותקנים על אחד משני המכשירים הבאים: דרמה רולר, מכשיר מכאני, או דרמה פן, מכשיר חשמלי. הטיפולים מבוססים על פציעה מבוקרת של העור באמצעות אלפי דקירות קלות בצפיפות גבוהה. פציעת העור מעודדת תהליכי בנייה חדשים של תאי עור, בונה רקמת חדשה ובריאה, קורנת ומוצקה הרבה יותר, מעדנת חטטים וצלקות ומעלימה קמטוטים ונקבוביות בעור.

בשלב הראשון מורח המטפל חומר אלחוש על השטח המטופל ומצמיד אליו ניילון נצמד כדי להגביר את השפעת האלחוש. לאחר שלושים דקות, מסירים את הניילון הנצמד ומחטאים היטב את העור עם אלכוהול.

השלה הבא הוא שלב הדקירות. באמצעות מחט סטרילית  דוקרים, כל אזור בנפרד, אלפי דקירות קטנות בצפיפות גבוהה עד לקבלת גוון אדמומי בעור.

את עומק הדקירה יש להתאים לאזורי הטיפול. השליטה על עומק הדקירה מתבצעת באמצעות מחטים באורך שונה, במכשיר החשמלי, או באמצעות השליטה על עומק הדקירה, במכשיר המכאני.

בתום הטיפול יש לחטא ולנגב היטב את העור. כריות ג'ל קרות ירגיעו את העור ויאפשרו  כיווץ מהיר של כלי הדם באזורים המטופלים. לאחר הקירור יש למרוח מסכת הרגעה במשך עשרים דקות ולאחריה קרם לחות עשיר ומקדם הגנה.

לאחר הטיפול יש להימנע מחשיפה ממושכת לקרני השמש, אין ללכת לים או לבריכה או לכל מקום שבו עלול העור להיחשף לקרני השמש. במשך החודשים הסמוכים לטיפול אין לצאת מהבית ללא מריחה של קרם הגנה. חשוב להשתמש בנדיבות בקרם לחות כדי למנוע מינימום  קילופי עור או התקשות של העור.