אפילציה בבאר שבע

אפילציה בבאר שבע

אפילציה בבאר שבע היא שיטה מצוינת להסרת שיער הגוף, הנעשית בצורה נקודתית ומטרתה להפסיק את צמיחת השיער בגוף.

כיצד מתבצעת שיטת טיפול האפילציה בבאר שבע?

טיפולי אפילציה באר שבע נעשה על ידי החדרה של מחט דקה מאוד אל תוך זקיק השערה, השולחת פולסים חשמליים אשר גורמים לחימום כלי הדם. כלי הדם הם שאחראים להזין את זקיק השערה, חימומם גורם להם להיקרש.  על ידי כך אין להם אפשרות להמשיך ולהזין את השערה, דבר שאינו מאפשר לה להמשיך לצמוח.

מהו תהליך טיפול האפילציה בבאר שבע?

תהליך טיפול האפילציה הוא פשוט ואין צורך בהכנות מיוחדות על מנת לבצע אותו. אין צורך להתגלח או להסיר את השיער לפני הטיפול שכן הוא ינשור לבד במהלך או לאחר הטיפול עצמו. הסרת שיער באפילציה לרוב תהיה מיועדת לטיפול באזורים קטנים שכן שיטת הטיפול מתמקדת בהסרת כל שערה בצורה בודדת. לכן הטיפול כל פעם יעשה באזור קטן אחר. במהלך הטיפול ייתכן אפשרות של הרגשה של חום וקצת כאב באזור הטיפול, אך התחושה היא נקודתית ביותר וכיום  אף קיימים מכשירי אפילציה שמונעים את התגברות תחושת הכאב בכלל.

יתרונות הטיפול באפילציה בבאר שבע

העלמת השיער - היתרון המרכזי בשיטת טיפול זו הוא שהיא מעלימה את השיער בכמעט מאה אחוז. כמובן שלא ניתן להתחייב כי השיער שהוסר לא יגדל שוב, שכן ישנם שינויים המתרחשים בגוף האדם אותם אי אפשר לצפות, כדוגמת שינויים הורמונליים הנוצרים בגופנו שעל התוצאות שלהם לא יכולה להיות לנו שליטה. לשינויים הורמונליים אלו יהיו תוצאות שישתנו מאדם לאדם ולכן, לא נוכל לחזות מראש מה יהיו התוצאות על כל אחד.

טיפול בשיער בהיר - יתרון משמעותי נוסף לשיטת טיפול זאת היא שהיא ניתנת לטיפול בשיער בהיר, פלומתי ורך ואף מראה תוצאות הצלחה רבות. בניגוד לשיטות אחרות בהן ישנה עדיפות לטיפול בשיער כהה וקשה, בשיטה זו ישנה עדיפות לשיער בהיר ורך והתוצאות לרוב יהיו מוצלחות יותר.

הצלחת הטיפול באפילציה בבאר שבע

כאמור שיטה זו נחשבת לאחת השיטות המוצלחות והיעילות להסרת שיער לטווח ארוך, אך כמובן שיכולים להיות שינויים המשתנים בין אדם לאדם. בעיקרון האינדיקציה הטובה ביותר לבדיקת הצלחת הטיפול, היא התמדה בטיפול אינטנסיבי ורצוף במשך של כשלושה- אבעה חודשים. רק לאחר תקופה זו, נוכל לדעת בוודאות את תוצאות הטיפול ונוכל לדעת האם חל שיפור משמעותי בהסרת שיער הגוף. עם זאת הסרת שיער גוף בשיטת האפילציה הוכחה כשיטה יעילה וטובה להסרת שיער והיא נבדקה כבר במשך שנים רבות.

מוצרים נלווים לטיפול אפילציה בבאר שבע

משחת אלחוש - משחה זו נועדה להרדים את אזור הטיפול ועל ידי כך להקל את הכאב שמורגש במהלך הטיפול בקרב המטופלים. לאנשים בעלי רגישות גבוהה לכאב, מומלץ להשתמש במשחה מסוג זה שכן היא מאלחשת את תחושת הכאב בכ- 70-90 אחוז. לאחר זמן מה מתחילת הטיפול הכאב הופך שגרתי ולכן ישנם מטופלים רבים שאינם זקוקים לשימוש במשחה.

תכשיר חיטוי - לאחר טיפול האפילציה ישנה נטייה להופעת פצעונים קטנים, אשר להם נטייה להחלים לאחר כמה ימים. על ידי שימוש בתכשיר החיטוי לאחר סיום הטיפול וכן בימים שלאחר מכן, נמנע אפשרות של זיהום באזור וכך נמנע את הופעת הפצעונים.

תכשירי הגנה מהשמש - חשוב מאוד לשלב את האזורים המטופלים עם תכשירים להגנה מפני השמש, שכן לאחר הטיפול האזור המטופל רגיש לקרני השמש וחשוף.